fbpx

Burgre

Burgre

oddelenie

 • Classic burger

  8,59 €

  440 g

  Hov. mäso, dvojitý Cheddar, kečup, slaninka, červená cibuľka, uhorka, paradajka, kolka mayo

  Nenechaj sa odradiť názvom. Náš nový burger CLASSIC v sebe ukrýva oveľa viac – objav ho a zaži výbuch chuti. Preskúmaj kvalitné hovädzie mäso, zoznám sa s kombináciou cheddaru a slaninky a presvedč sa, že majonéza kolka a červená cibuľka do nášho nového burgra CLASSIC jednoducho patria. Nič nechýba a nič nie je navyše. V jednoduchosti je krása a náš CLASSIC je toho dokonalým dôkazom!

 • El Gringo burger

  8,89 €

  400 g

  Sriracha mayo, šalát, paradajka, čerstvá červená cibuľka, hov. mäso, pečená slaninka, chilli papričky, tortilla chipsy

  Pikantná a nevšedná chuť Mexika ukrytá do burgra? To je náš nový EL GRINGO – naozaj nebezpečný Mexičan! V ponuke našich nových burgrov sa vyníma EL GRINGO, ktorý v sebe okrem chutného a kvalitného hovädzieho ukrýva aj pečenú slaninku a čerstvú červenú cibuľku. Pre milovníkov štipľavého sme doň však pridali chilli papričky a na podčiarknutie tejto temperamentnej chuti aj tortilla chipsy s majonézou sriracha. Naozaj chutný experiment!

 • Manhattan burger

  9,19 €

  440 g

  Kolka mayo, hov. mäso, cheddar, grilovaná slaninka, BBQ omáčka, paradajka, uhorka, cibuľové krúžky, karamelizovaná cibuľka

  V Kolkárni nezabúdame ani na tých najhladnejších. Dôkazom je náš najťažší a najväčší burger, nový MANHATTAN! Skoro pol kila poriadneho jedla pozostávajúceho z kvalitného mäsa, cheddaru, grilovanej slaninky a cibuľových krúžkov je istotou, na ktorú môžeš vsadiť vždy, keď ťa ovládne hlad. Prirátaj k tomu chutnú karamelizovanú cibuľku, BBQ omáčku a kolka mayo a získaš priam dokonalý výsledok.

 • Smoky burger

  8,89 €

  400 g

  Smoky mayo, šalát, hov. mäso, údený syr, cheddar, pečená slaninka, paradajka

  Ak patríš k milovníkom údených a pečených chutí, náš nový burger SMOKY je pripravený práve pre teba! SMOKY spája kvalitné mäso s výraznou chuťou údeného syra a cheddaru. Okrem toho sme pridali aj pečenú slaninku, ktorú miluje skoro každý a všetko sme ochutili jedinečnou smokie majonézou. V Kolkárni vieme, po čom tvoje chuťové poháriky túžia – príď sa presvedčiť aj ty!

 • Fat Bob burger

  9,19 €

  400 g

  Smoky mayo, omeleta, hov. mäso, BBQ omáčka, grilovaný Hermelín, slaninový džem

  Máš chuť na poriadny, tučný, chutný burger s kopcom kalórií a chceš sa konečne najesť? FAT BOB prichádza na pomoc! S našim novým burgrom FAT BOB kalórie rátať nemusíš, pretože je to zbytočné – jednoducho si užívaj jedinečnú chuť. Hovädzie mäso, grilovaný hermelín a omeleta sú zárukou toho, že sa naozaj dosýta naješ. Toto všetko doplnené o smokie mayo, BBQ dresing a obľúbený slaninový džem. A budeš sa roztápať.

 • Copacabana burger

  8,89 €

  400 g

  Sriracha mayo, slaninový džem, hov. mäso, grilovaný ananás, javorový sirup, šalát, citrónová šťava

  Existujú len dva typy ľudí – tí, čo tvrdia, že ananás na pizzu patrí a tí, čo sú rozhodnutí, že nepatrí. Ale čo v prípade burgrov? Náš nový burger COPACABANA ti ponúkne naozaj uspokojivú odpoveď na tento odveký problém. Priam dokonalá kombinácia ananásu a hovädzieho mäsa doplnená o slaninový džem a sriracha mayo zbúra hranice tvojich chutí a ty zrazu zistíš, že ananás nie je vôbec taký zlý.

 • Hollywood burger

  9,19 €

  450 g

  Kolka mayo, paradajka, uhorka, volské oko, hov. mäso, karamelizovaná cibuľka, niva, brusnice

  Na scénu prichádza novinka, ktorá nielen vyzerá ako hollywoodska hviezda, ale tak aj chutí – HOLLYWOOD! Kvalitné hovädzie mäso sme doplnili volskými okom a syrom niva tak, aby tento nový burger uspokojili chúťky aj tých najväčších hladošov. Pridali sme karamelizovanú cibuľku, brusnice a kolka mayo, vďaka čomu na chuť tejto naozajstnej star tak skoro nezabudneš.

 • Crispy Chicken burger

  8,89 €

  440 g

  Cheddar, kuracie mäso, šalát, grilovaná slaninka, uhorka, kolka mayo

  Kto povedal, že burger musí byť iba hovädzí? Náš CRISPY CHICKEN je dôkazom, že to tak vôbec nemusí byť! Do tohto nového burgra sme okrem úžasne chrumkavého kuracieho mäska ukryli aj syr cheddar či grilovanú slaninku. Spolu so zeleninou a kolka mayo sa nám v Kolkárni podarilo vytvoriť unikátnu symbiózu chutí, vďaka ktorej ťa každý hryz vystrelí na Mesiac!

Prílohy na ktoré nezabudni!

Hranolky classic – 1,99€
Hranolky batátové – 2,49€
Cibuľové krúžky 10ks – 3,99€
Kečup – 0,89€
Tatárska omáčka – 0,99€
Cheddar – 1,09€
Volské oko – 1,19€

Možnosť prípravy burgrov aj s kuracím mäsom.

Rezervácie stolov, donášková služba,
minifutbal, bowling, biliard, denné menu
Mob.: 0948 88 00 14 | Tel.: 052/238 81 84
Zodpovedný vedúci: M. Rinkovský

WWW.RESTAURACIAKOLKAREN.SK